Laroxyl Kullananların Yorumları Işığında İlaç Hakkında Her Şey

Laroxyl kullananların yorumları ilacı ilk kez kullanacak kişilere, ilacın etkilerine dair fikir verebilir. Ancak ilacı sadece bu yorumlara göre kullanmamanız gerekir. Ağır bir ilaç gurubunda yer alıp ciddi yan etkilere neden olabilir. İlacı daha önce kullanan hastalarda bıraktığı etkiler ya da yan etkiler hakkında yapılan bazı yorumlar kısaca şöyledir;

 • Bel ağrılarım için doktorum vermişti. Gerçekten kasları rahatlattığı için iyileşmeme yardımcı oldu.
 • Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve ciddi oranda etkisini görmeye başladım.
 • Amitriptilin içeren bir antidepresandır. Doktorum reçete edince kullanmaya başladım ve devam ediyorum. Depresyon tedavisinde etkili bir ilaç olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Laroxyl ilacına dair yapılan bazı kullanıcı yorumları yukarıda yer verdiğimiz gibidir. Nitekim ilacın etki süresi, etki şekli ya da yan etkileri her hastada aynı değildir. Bu nedenle de sadece doktor bilgisi ışığında kullanılması gerekir.

Laroxyl Hangi Hastalık İçin Kullanılır?

Laroxyl hangi hastalık için kullanılır sorusuna ilacın prospektüsünde yer alan bilgiler ışığında yanıt vermek gerekir. Bu bilgilere göre ise depresyon belirtilerinin giderilmesi için reçete edilen bir ilaç olduğu görülür. Özellikle de endojen depresyon türünün tedavisinde sıkça kullanılan bir ilaçtır. Satılamaz olan bu ilaç sadece doktorun reçete etmesiyle alınabilir ve kullanılabilir. Harici durumlarda doz aşımı ya da yanlış kullanım kaynaklı ciddi yan etkileri görülebilir.

İlginizi çekebilir;

Zestat Kullananların Yorumları: İlacı Deneyimleyenler Ne Diyor?

Diprospan İğne Kullanıcı Yorumları: İyileşme Sürecinden Kesitler

Laroxyl Takıntıya İyi Gelir Mi?

Laroxyl takıntıya iyi gelir mi sorusuna sadece doktor yanıt verebilir. İlgili hastalık tanımlama süreci muayene neticesinde doktor tarafından tamamlanır. Bu ilaç genelde depresyon belirtileri görülen hastalara reçete edilir. Depresyon belirtilerinin başında ise fazla düşünme ya da uyuyamama gibi durumlar söz konusudur. Dolayısıyla da takıntı ve fazla düşünme gibi durumların iyileşmesinde etkili olduğu söylenebilir.

Laroxyl Nedir Ne İçin Kullanılır Yorumlar?

Laroxyl nedir ne için kullanılır yorumlar; depresyon belirtilerinin giderilmesi ve tedavi edilmesi amacıyla kullanılan bir antidepresandır. İlacın belli başlı yan etkileri mevcuttur. Bu yan etkiler doz aşımı veyahut da yanlış kullanım gibi durumlarda açığa çıkabilir niteliktedir. İçerdiği etkin madde ve diğer maddeler sayesinde beyindeki kimyasal maddelerin düzenlenmesine ve sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Kullanan bazı hastaların yorumlarına bakıldığı zaman ise ilacın depresyon tedavisinde oldukça başarılı olduğu görülebilir. Ancak yorumlar baz alınarak doktora danışmadan kullanılması kesinlikle tehlikelidir. Bu nedenle sadece doktora başvurarak kullanmanız tavsiye edilir.

Laroxyl Nedir Ne İçin Kullanılır Yorumlar
Laroxyl Nedir Ne İçin Kullanılır Yorumlar

Laroxyl Kullanmayı Nasıl Bırakabilirim?

Laroxyl kullanmayı nasıl bırakabilirim sorusuna ancak doktorunuzdan yanıt alabilirsiniz. Laroxyl bildiğiniz üzere depresyon tedavisinde kullanılan antidepresan gurubundaki bir ilaçtır. Bu ve benzeri ilaçları bir anda bırakmak son derece tehlikelidir. İstenmeyen olumsuz yan etkilerin oluşmasına neden olabilir. Bırakmanız gerektiği zaman genelde doktorunuz dozu azaltarak yavaş yavaş bıraktırabilir. Birden bırakılmaması ve mutlaka doktorun onay vermesi gerekir.

Laroxyl Yan Etkileri Yorumlar

Laroxyl yan etkileri yorumlar üzerinden okunmamalıdır. Çünkü bu yan etkiler her hastada farklı olabilir. İlacın prospektüsünde doz aşımı, yanlış kullanım gibi durumlarda oluşabilecek olası yan etkiler mevcuttur. Buradaki bilgilere göre bu yan etkiler;

 • Deri döküntüsü
 • Güneşe veya yoğun ışık veren lambalarına karşı hassasiyet
 • Şişkin yüz veya dil
 • Nefes darlığı
 • Şok ve yere yığılma vb.

Bu ve benzeri yan etkilerle karşı karşıya kalmanız durumunda ilaç alımını durdurmanız gerekir. Buna eş zamanlı olarak da hemen ilacı reçete eden doktorunuza başvurup bilgi vermeniz oldukça önemlidir. Çünkü olası yan etkiler beklenmedik kalıcı hasarlara neden olma niteliği de taşıyabilir.

Laroxyl Kullananlar Kadınlar Kulübü

Laroxyl kullananlar Kadınlar Kulübü forum sitesinde ilacın olumlu ve olumsuz etkilerine dair yorumlarını paylaşır. Bu yorumlardan bazıları ise kısaca şu şekilde yansır;

 • Bende aşırı uyku yapmıştı. Ama ilacı düzenli kullandıkça yan etkileri azalarak kayboluyor.
 • Kaslarımda ciddi bir rahatlama hissi veriyor. Artık eskisi gibi kötü düşünmediğimiz fark ettim.
 • Gerçekten depresyon başlangıcında oldukça etkili bir antidepresan.

Laroxyl ilacına dair merak edebileceğiniz tüm detayları içeriğimiz boyunca aktardık. Aktardığımız tüm ayrıntılar sadece bilgilendirme amacı güder. Dolayısıyla da bu bilgiler ışından değil de doğrudan doktora danışarak kullanmanız tavsiye edilir.

Yorum yapın