Hakkımızda

Blog deryasında kalıcı bir yer edinmek, hatta daha da ileriye giderek, yaşarken edindiğimiz tecrübeleri cümle aleme aktarmak için pir-i blog iddiasıyla yola çıktık. 

Ekibimizde yer alan ayrıcalıklı yazarlar eğitim, sağlık, teknoloji ve ekonomi alanlarında titizlikle hazırladıkları yazılarını okurlarıyla buluşturuyorlar.

Maksadımız; (ünlü Türk denizcisi Piri Reis kadar olmasa da) insanların ihtiyaç duydukları her türlü doğru ve güncel bilgiye ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Sansasyon yapmadan, polemiğe girmeden genel konular başta olmak üzere, gündemdekileri irdeleyerek paylaşımlarda bulunmak amacıylayola çıkan, inançlı bir ekibin kararlılığı ile hareket edeceğiz. Başlamanın kolay, sürdürmenin zor ve kalıcı olmanın daha da zor olduğunun farkındayız. Her türlü güçlüğe göğüs gererek sabır, azim ve kararlılıkla ışık saçmaya devam edeceğiz.

Hedef kitlemiz olan gençlere, karşılaşabilecekleri muhtemel sorunları, maruz kalmadan bertaraf etmelerine yönelik ipuçları vereceğiz. Eğitim hayatları boyunca önlerine çıkacak sosyal, ruhsal ve finansal sıkıntıların aşılması yönünde rehberlik görevini de yerine getireceğiz. Ayrıca arkadaş ilişkileri, ders başarıları, sınavlar, meslekler… hakkında da doyurucu bilgiler vereceğiz.

Piriblog.com iddialı bir anlayışla hareket etmenin gerekliliği olarak, genç ve dinamik bir yazar kadrosuyla, doyurucu ve ihtiyaç giderici bilgi paylaşımlarıyla rotasına devam edecektir.

İşimizi severek yapmamıza, daha fazla enerji sarf etmemize vesile olacak yegane itici güç; ziyaretçilerimizin ta kendileri olacaktır. Onların istekleri, beğenileri ve talepleri yönümüzü belirleyecek, hızımızı artıracaktır. 

Dedik ya, er ya da geç Pir-i blog olacağız. Elbette sizinle!

İçeriğinde sorun olduğunu düşündüğünüz makale görürseniz lütfen bize bildirin.


Mail: info@piriblog.com